BDAR
gdpr

Kvietimas inovatyviems žaliesiems startuoliams – The CivTech Alliance COP26 Global Scale-up Programme

Galioja iki

2021-07-25

8 vyriausybės ir 3 akademinės ir ne pelno siekiančios institucijos iš 10 šalių susivienijo, kad sukurtų unikalią programą, vyksiančią besiruošiant šių metų lapkričio mėnesį Glazge organizuojamai COP26 konferencijai. Bendradarbiaujant su Jungtinių Tautų plėtros programa, Pasaulio išteklių institutu ir „Michelin Scotland Innovation Parc“, buvo išgryninti trys iššūkiai, susiję su COP26 tikslais. Programa skirta greitai augančioms įmonėms, kurios siekia kovoti su globaliomis problemomis.

Šia programa siekiama padėti įmonėms paspartinti produktų, skirtų kovoti su klimato kaita, vystymą ir diegimą visame pasaulyje. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas trims iššūkiams: aplinkos atsparumo didinimas (ang. environmental resilience), maisto atliekų mažinimas (ang. reducing food waste) ir transporto dekarbonizacija (ang. decarbonizing transport). Daugiau apie programą skaitykite čia.

Kokią naudą gautumėte, jei būtumėte atrinkti dalyvauti?

  • Platus Jūsų įmonės viešinimas vyriausybėms ir investuotojams iš JAV, Australijos, Vokietijos, Brazilijos ir kitų šalių;
  • Galimybė pasinaudoti unikalia tarptautinio poveikio platforma – dalyvauti 2021 m. Jungtinių Tautų Klimato kaitos konferencijoje COP26;
  • Tinklaveika, kurianti galimybę sutrumpinti pardavimo ciklus, turint tiesioginę prieigą prie investuotojų ir vyriausybių iš viso pasaulio, ieškančių būdų kovoti su klimato kaita.

Savo sprendimą galite pateikti paspaudę šią nuorodąParaiškų teikimo terminas – liepos 25 d.