BDAR

Kvietimas registruotis nemokamoms konsultacijoms AI BOOST akceleratoriuje

Galioja iki

2021-01-22

KAS YRA AI BOOST AKCELERATORIUS?

Tai 4 mėnesių trukmės konsultacijų ir individualios mentorystės programa, kurios tikslas – padėti startuoliams ir įmonėms išvystyti jų kuriamų dirbtinio intelekto produktų ar paslaugų prototipus.

KAS GALI REGISTRUOTIS?

Įmonės ir startuoliai jau kuriantys dirbtinio intelekto sprendimus.

Įmonės ir startuoliai turintys idėją dirbtinio intelekto produktui ar paslaugai bei planuojantys pradėti ją įgyvendinti.

KAIP REGISTRUOTIS?

Užpildykite trumpą registracijos anketą ir aprašykite jūsų dirbtinio intelekto sprendimo idėją, paskirtį bei iššūkius, su kuriais susiduriate jį kurdami.

KADA REGISTRUOTIS?

Antrajam AI BOOST Akceleratoriaus ciklui registruotis kviečiame iki 2021 m. sausio 22 d. Trečiasis ciklas planuojamas 2021 m. liepos-lapkričio mėn.

KAS TOLIAU?

Užpildžius anketą su jumis susisieks AI BOOST Akceleratoriaus komanda aptarti jūsų pateiktą informaciją, atsakyti į jums kylančius klausimus bei artimiau susipažinti bendradarbiavimui.

Remiantis pirminiais pokalbiais ir pateiktų dirbtinio intelekto sprendimų aprašymais, suformuosime ekspertų komandą, kuri jums teiks konsultacijas.

KAIP VYKS AKCELERAVIMAS?

Akceleratoriuje kiekvieną savaitę praleisite nuo 10 iki 20 valandų, atsižvelgiant į jums individualiai suformuoto konsultacijų plano apimtis.

Konsultacijos vyks srautiniu ir individualiu būdais, jos bus teikiamos kaip nefinansinė valstybės parama ir apskaitoma kaip de minimis pagalba.

Jei kiltų klausimų, maloniai kviečiame kreiptis el. paštu ai@mita.lt