Visorių skaitmeninių inovacijų centras

Įsteigimo metai

2019

Koordinatorius

VšĮ Visorių infomacinių technologijų parkas

Adresas

Mokslininkų g. 2A, Vilnius LT-08412

Telefonas

8 615 27578

El. paštas

rasa.gofman@vtip.lt

Internetinės svetainės adresas

https://vitp.lt/dih/

Sumanios specializacijos platforma

https://s3platform.jrc.ec.europa.eu/digital-innovation-hubs-tool/-/dih/15071/view

Visorių skaitmeninių inovacijų centras (ViSIC) jungia verslo klasterius, inovatyvias aukštųjų technologijų įmones ir mokslo bei tyrimų institucijas. ViSIC, vystydamas veiklas keturiose nurodytose srityse, siekia tapti stipriu tarpsektoriniu Šiaurės Rytų Europos SIC:

  • IT technologijos;
  • Fotonikos, lazerių, kosmoso, telekomunikacijų, mokslo leidybos ir pažangios gamybos
  • Konsultacijų ir prieigos prie skaitmeninimo sprendimų finansavimo verslui
  • Ryšių su pramone

ViSIC pasižymi ekspertine patirtimi didelių duomenų valdymo, dirbtinio intelekto, IoT bei jų taikymų proceso kontrolei įvairiose rinkos vertikalėse (fotonikos, lazerių, kosmoso, telekomunikacijų, mokslo leidybos ir pažangios gamybos) bei siekia apjungti praktinius sprendimus, konsultacinę veiklą bei įgūdžių vystymą. ViSIC siekia verslo, techninio ir socialinio kapitalo mobilizavimo, taip pat yra suinteresuotas bendradarbiauti su kitais SIC, tiek Lietuvoje, tiek ES mastu.

SIC koordinatorius – VITP, patyrusi viešoji įstaiga su 16 metų projektų valdymo patirtimi ir bendradarbiavimo istorija Santaros slėnyje (gyvybės mokslai, IRT, informacinių technologijų vystymo Santaros slėnyje koordinatorius – VITP). Veiksminga partnerystė vystoma su Vilniaus universitetu matematikos ir informatikos srityse, MTEP ir technologijų perdavimo veiklos (kartu su Vilniaus Gedimino technikos universitetu) koncentruojamos ties pramonei ir verslui skirtos programinės įrangos vystymu, atpažinimo procesais, duomenų analize ir daugiamodaliniu multimedijos technologijų optimizavimu, žymėjimu ir kontekstine paieška mokslinėje informacijoje, naujų medicinos prietaisų vystymu.

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-07-24