BDAR
gdpr

header image

Lietuvos kosmoso biuras

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos mastu vykstančią inovacijų reformą, informuojame, kad nuo 2022 m. balandžio 6 d. Lietuvos kosmoso biuro veiklos yra vykdomos viešosios įstaigos „Inovacijų agentūra“, todėl prašome kreiptis į viešąją įstaigą „Inovacijų agentūra“.  

 

Siekiant stiprinti Lietuvos kosmoso sektorių bei padėti pasiruošti Lietuvos narystei Europos kosmoso agentūroje, nuo liepos 1 d. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros iniciatyva steigiamas Lietuvos kosmoso biuras.  

Pagrindinis biuro tikslas – kurti ir plėtoti Lietuvos kosmoso ekosistemą, grįstą inovacijoms imlaus verslo, mokslo ir viešojo sektorių bendradarbiavimu ir integracija į tarptautinę kosmoso bendruomenę.

Lietuvos kosmoso biuras planuoja vykdyti įvairias veiklas:

  1. burti Lietuvos kosmoso sektoriaus įmones, institucijas ir organizacijas, siekiant skatinti jų partnerystę, atstovauti jų interesus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu;
  2. teikti informaciją ir konsultacijas apie nacionalines ir tarptautines kosmoso srities mokslinių tyrimų ir inovacijų programas, organizuoti informacines dienas ir kitus renginius, skatinančius dalyvauti šiose programose;
  3. organizuoti misijas į partnerių paieškos renginius, kontaktų muges užsienyje, siekiant skatinti tarptautinį bendradarbiavimą kosmoso srityje. 

Lietuvos kosmoso biuras įsikūręs Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje (MITA) ir teikia informaciją klientams vieno langelio principu.

Kontaktai pasiteirauti:

Eigirdas Sarkanas, Tel. Nr. +370 604 76995, El. p. [email protected]

Lietuvos kosmoso biuras
A.Goštauto g. 12-219, 01108 Vilnius
Tel. (+370) 604 78738,  el. p. [email protected]

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-12