BDAR
gdpr

COSMOS2020

Nuo 2015 m. iki 2019 m. gegužės mėn. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su kitomis mokslo ir valstybinėmis institucijomis iš 23 Europos valstybių dalyvavo Europos Komisijos finansuojamame programos Horizontas 2020 nacionalinių atstovų projekte COSMOS2020. Nuo 2019 m. birželio mėn. projekto veiklos tęsiamos COSMOS2020plus projekte. 

Nacionalinių atstovų veiklos tai:

  • konsultacijų teikimas – dalyvavimas programoje, programos taisyklės, paraiškų rengimas ir teikimas ir kt.;

  • renginių organizavimas;

  • pagalba ieškant partnerių projektams;

  • naujienų sklaida;

  • mokymai;

  • skatinančių dalyvavimą veiklų administravimas.

Projektas yra skirtas ne tik nacionalinių atstovų profesinių žinių ugdymui ir mokymams, bet ir padeda gerinti klientams teikiamų paslaugų kokybę.

Projekto finansuojamos veiklos – internetinis tinklalapis, partnerių duomenų bazės, seminarų, tarptautinių informacinių dienų ir partnerių paieškos renginių organizavimas, programos tematikų viešinimas renginiuose.

Plačiau besidomintiems kosmoso tyrimų naujienomis, skirtomis ne tik programos Horizontas 2020 tematikoms, bet ir kosmoso tematikai plačiąja prasme, informacija apie renginius, EK finansuojamas kosmoso tyrimų programas, programoje Horizontas 2020 finansuotus projektus, potencialių partnerių duomenų bazę, projekto COSMOS2020 teikiamas paslaugas, galimybę gauti pagalbą dominančiomis temomis ir kt. kviečiame skaityti COSMOS2020 svetainėje.

 

Dėl detalesnės informacijos apie Projekto veiklas kreiptis:

Eigirdas Sarkanas
Tel. (+370) 604 76995
El. p. [email protected]

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-20