BDAR

Pre-akceleratorius

Kilus klausimams kreipkitės:

1. Ar galiu dalyvauti, jei nesu Lietuvoje? 

Šiuo metu visi ciklai planuojami nuotoliniu būdu, tačiau dalyvaujant programoje būtina įsteigti juridinį asmenį Lietuvoje. 

2. Kokia kalba vyksta pre-akceleratorius – anglų ar lietuvių? 

Jei yra nekalbančių lietuviškai, bendri užsiėmimai vyksta anglų kalba. Užsienio lektorių paskaitos vyksta anglų kalba. Individualios konsultacijos su lektoriais ir mentoriais gali vykti jūsų pasirinkta kalba.  

3. Ar registracijos forma turi būti pildoma lietuviškai? 

Gali būti pildoma ir lietuvių, ir anglų kalba.  

4. Ar dalyvaujant pre-akceleratoriuje galima naudotis kitomis MITA inovacijų paramos priemonėmis? 

Galima. 

5. Kuo pre-akceleratorius skiriasi nuo akceleratoriaus?  

Pre-akceleraotorius orientuojasi į labai jaunas startuolių komandas, jo tikslas – padėti jūsų startuolio idėją paversti minimaliu produktu. Pre-akceleratoriaus programa taip pat žymiai trumpesnė, nei akceleratoriaus. Baigę šią programą būsite pasiruošę dalyvauti akceleratoriuose. Be to, geriausiai TechHub pre-akceleratoriuje pasirodžiusios komandos turės galimybę nemokamai išvykti į tarptautinius vizitus ir akceleratorius ES šalyse.  

6. Kur rasti trūkstamą komandos narį? 

Prisijunkite prie Facebook grupės „TechHub bendruomenė” ir raskite trūkstamą komandos narį. 

Tai 3 mėnesius trunkančios intensyvios mokymų ir mentorystės sesijos, kurių tikslas – išvystyti startuolio idėją iki minimalaus produkto. Pre-akceleratoriuje dalyviai gilins žinias įvairiose srityse, o tuo pačiu metu galės pasinaudoti ir kitomis MITA inovacijų paramos priemonėmis. Be to, geriausi ekspertų komisijos atrinkti startuoliai turės galimybę vykti į renginius, susitikimus ir akceleratorius ES šalyse, kurių metu turės galimybę prisistatyti investuotojams ir ieškoti verslo partnerių. Planuojami iš viso šeši pre-akceleratoriaus ciklai iki 2022 m. lapkričio mėn.
Planuojama, kad pre-akceleratoriaus veikloms komandos turėtų skirti iki 20 val. per savaitę. Užsienio lektoriai užsiėmimus ves anglų kalba.

Pre-akceleratoriaus ciklų kalendorius*

Ciklo Nr.  Pradžia Pabaiga
1 2020 11 09  2021 02 14 
2 2021 02 22 2021 05 28
3 2021 06 07 2021 08 29
4 2021 09 27 2021 12 19
5 2022 02  
6 2022 06  

*Organizatoriai pasilieka teisę keisti ciklų datas

 • Startuoliai – didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus
 • Komandos, dar neįkūrusios juridinio asmens (tačiau ketinančios sukurti)
 • Pavieniai asmenys, kurie neturi komandos, tačiau norėtų prisidėti prie kitų idėjų įgyvendinimo. 

Kiekvienam ciklui bus atrinktos 25 įmonės.

Ugnius Savickas

ugnius@savickas.in
(+370) 650 93397

Organizacijų, vadovų bei vadovaujančių komandų konsultantas su 20 metų konsultavimo ir lektorystės patirtimi, apimančia ugdymo programų kūrimo ir įgyvendinimo, strateginių rengimo ir sesijų moderavimo, inovacijų fasilitavimo veiklose.

Pagrindinės interesų / ekspertinės sritys: aktyvaus ir patirtinio mokymosi (action based, experiental learning) metodai efektyviai savianalizei ir saviugdai, komandos darniam darbui, verslo konkurencingumui ir strategijai, projektų ir pokyčių valdymui, individualiam kūrybingumui ir organizaciniam inovatyvumui skatinti.

Kurdamas ugdymo programas, mentoriaudamas vadovams ar jaunoms įmonėms (startup) ypatingą dėmesį skiriu žmonių kompetencijų suderinimui su strategija, mokymų programos poveikio matavimui, ilgalaikių pasiekimų monitoringui.


Gediminas Rumšas

gediminas.rumsas@mita.lt
(+370) 620 74089

Pagrindinės kompetencijos – IT strategijų, galimybių studijų rengimas, informacinių sistemų tobulinimo planavimas, poreikių analizė ir optimalaus sprendimo paieška, tiekėjų parinkimas ir informacinių sistemų projektų valdymas. 

Gediminas prisidėjo įgyvendinant esmines iniciatyvas Lietuvoje: - Valstybės konsolidavimo, strateginio planavimo stebėsenos ir turto valdymo sistemų, išmaniosios mokesčių sistemos specifikavimas ir įgyvendinimo priežiūra; - Parengė Lietuvos energijos IT strategiją; - Vykdo - IT valdymo tyrimus Lietuvoje: rašau mokslinius straipsnius ir darau pristatymus mokslo ir komercinėse konferencijose.


 Vaidotas Deksnys
 

 vaidotas.deksnys@mita.lt
 +370 612 29608

V. Deksnys per savo karjerą yra išbandęs daug skirtingų profesijų. 20 metų verslumo patirtis leidžia šiam mentoriui dalytis įgytomis žiniomis apie praktinę verslo pusę, o pamokos, išmoktos steigiant net kelis verslus, padeda planuoti ir numatyti žingsnius ateities perspektyvoje. Šiandien Vaidotas prisideda prie startuolių vystymo strategijos, rinkodaros, projektų administravimo ir kitose srityse. Tačiau jam vesti startuolius sėkmės keliu padeda ne tik profesinė patirtis versle, bet ir saviugdos, sveikos gyvensenos srities įgūdžiai. Vaidotas yra jogos mokytojas, vedantis individualius bei grupinius užsiėmimus, taip pat vedantis jogos pamokas įmonėms ir organziacijoms, dirbantis kartu su užsienio jogos mokyklomis. 15 metų intensyvaus asmenybės ugdymo ir 10 metų savęs tobulinimo patirties leidžia mentoriui sprendžiant nekasdieninius iššūkius tai daryti ramiai, produktyviai, išvengiant neigiamų emocijų.


 Lijana Kanarskienė

 lijana.kanarskiene@mita.lt
 (+370) 650 59831

Lijana turi daugiau nei 20 metų konsultavimo patirties, yra sertifikuota koučingo trenerė, mokymų lektorė, taip pat yra įgijusi NLP praktiko sertifikatą. Ji gali jus pakonsultuoti verslo strategijos, modeliavimo klausimais, taip pat padėti suprasti pagrindinius projektų parengimo ir įgyvendinimo principus bei atlikti jūsų parengtos paraiškos ekspertinį vertinimą.


 Jūratė Liauksminaitė

 jurate.liauksminaite@mita.lt

 

Jūratė yra teisininkė, turinti 20 metų dėstymo intelektinės nuosavybės teisės klausimais patirtį. Pastaruoju metu yra praktikuojanti advokatė, konsultuojanti ir atstovaujanti įmones ginčuose. Kadangi pradedant verslą neretai neįvertinamas intelektinės nuosavybės ir jos tinkamos apsaugos vaidmuo, Jūratė padės identifikuoti pagrindinius saugotinus objektus, patars, kokius teisinės apsaugos mechanizmus geriausia naudoti ir kaip išvengti didesnių teisinių klaidų.

 • Problema, sprendimas ir vertės pasiūlymas
 • Verslo modelis ir pagrindinės rizikos
 • Tikslinis klientas ir rinkos dydis
 • Konkurentų analizė
 • Minimalus gyvybingas produktas
 • Rinkos poreikių atitikimas
 • Stiprios komandos kūrimas
 • Pozicionavimas ir prekės ženklo kūrimas
 • Įėjimo į rinką strategija
 • Teisiniai aspektai
 • Finansavimo šaltiniai ir investuotojų pritraukimas
 • Startuolio plėtra ir svarbiausia metrika
 • Turėsite minimalų produktą 
 • Gebėsite prisistatyti rizikos kapitalo fondams ir generuoti inovatyvias idėjas
 • Galėsite dalyvauti kitose inovatyvaus verslo vystymo iniciatyvose
 • Galėsite dalyvauti užsienio akceleratoriuose
 • Užmegsite pažinčių ir kontaktų tinklą
 • Pristatysite savo sėkmės istoriją kitiems startuoliams, tapsite matomi visuomenei

Komandos pavadinimas Sritis  Trumpas aprašymas  Kokių kompetencijų, komandos narių ieško Kontaktai 
Codyfight

Internetiniai žaidimai

Codyfight yra daugelio žaidėjų internetinis programavimo žaidimas – ėjimais paremta strategija. Mūsų tikslas – paversti šį žaidimą pasaulyje pripažįstamu e-sportu. Į savo komandą mielai priimtume žmones, kurie norėtų darbuotis marketingo, Front End programavimo ir Web dizaino srityse. info@codyfight.com
Drone Academy Dronų modifikacija  Dronų modifikacija, priedų kūrimas, pritaikomas karinėje industrijoje. Reikalingas IT specialistas (Programinės įrangos kūrimas), elektronikos specialistas.

info@droneacademy.lt
+37061933999

Cityrentin.com  Turto valdymo sistema Nekilnojamojo turto valdymo, nuomos ir inventorizavimo platforma Reikalingas UX/UI dizaineris, Front End, Back End programuotojas. daliuskazlauskas@gmail.com
best4trip Savarankiškos kelionės, turizmas Keliaujantiems savarankiškai skirta paslauga, veikianti kiekvienoje pasaulio šalyje. Padės sužinoti informaciją apie šalį, į kurią keliausite, suplanuoti maršrutą, rezervuoti nakvynę, nusipirkti reikalingus bilietus, sudarys kelionės tvarkaraštį su reikalingais priminimais, surinks kelionės prisiminimus – aplankytas šalis, miestus, įveiktą atstumą, išlaidas. Reikalingi specialistai, kurie galėtų padėti SEO, projekto monetizavimo, partnerių programų paieškos ir integravimo į projektą klausimais, pagelbėtų su duomenų bazių kūrimu ir valdymu. Taip pat reikalinga juridinė pagalba ruošiant sutartis su projekto partneriais. zydrunas.kondrotas@gmail.com
LectorPro Švietimas

Kuriame platformą, kurioje mokinys rastų visų mokomųjų dalykų specialistų bazę, matytų jų užimtumą, kainas ir galėtų be ilgo išankstinio planavimo ir derinimo gauti virtualią pamoką. Mokytojams ir studentams tuo pačiu pasiūlysime galimybę papildomai užsidirbti, nesirūpinant apmokėjimu, reklama ar mokinių paieška.

Mums būtų įdomūs įvairių sričių specialistai: ir programuotojai, ir rinkos analitikai, produkto vadybininkai

info@lectorpro.lt

Oxus.AI DI technologijos verslui Kuriame šnekos turinio DI analitinį sprendimą, skirtą skambučių centrams. Jis perklauso 100% pokalbių, juos supranta, įvertina ir suteikia tikslias bei veiksmingas įžvalgas kaip tobulinti agento darbą bei pagerinti kliento patirtį. Reikia specialistų, kurie galėtų padėti produkto vystymo ir dizaino, rinkos užėmimo strategijos klausimais. Taip pat reikia ML inžinierių, besispecializuojančių šnekos technologijose. mindaugas.bruzas@oxus.ai
Stairs Up Technologies Profesionalūs įrankiai elektronikos gamybos pramonei

Preciziniai įrankiai skirti pagerinti darbo efektyvumą ir kokybę. Gaminiai susideda iš mažų bet preciziškai išlietų detalių, naudojamas specialus elektrai laidžių savybių turintis plastikas.

Reikalingi motyvuoti komandos nariai, besidomintys plastiko liejimo procesu, liejimo formų gamyba, plastikinių detalių projektavimu vilius.stanelis@gmail.com
Vetforcall (UAB Daktaras Telefonu) Medicina Tai papildomas pajamas galintis generuoti įrankis veterinarams bei patogi ir paprasta prieiga prie gyvūnų gydymo augintinių savininkams. Su veterinarais galima susisiekti rezervuojant laiką, vykdant video konsultacijas, išrašant elektroninį receptą.

Ieškome vietinių pardavimo vadybininkų, kurie galėtų bendrauti su veterinarijos klinikomis, padėti įgyvendinti skaitmeninės rinkodaros planus. Mes turime daug planų ir idėjų, kaip pasiekti auditoriją, tačiau mums reikia pagalbos dėl kalbos barjero.

nafisehashtiani1985@gmail.com
(bendrauti anglų kalba)

Šarkos Švietimas / technologijos Siekiame prisidėti prie to, kad švietimo sistema būtų labiau pritaikyta specialiųjų poreikių turinčių vaikų mokymuisi. Mūsų tikslas – sukurti mobiliąją programėlę disleksijos sutrikimą turintiems vaikams, kad jie galėtų mokytis ir praktikuotis skaityti. Reikia Back End ir Front End programuotojų, 
UX, UI dizainerio ir iliustratoriaus.

mb.sarkos@gmail.com

MB SOS sistemos Energijos nereikalaujančios vietos nustatymo technologijos Kuriama gelbėjimo ekipuotė iš vandens transporto priemonės iškritusio asmens pastebimumui jūroje padidinti ypač nepalankiomis oro sąlygomis ir suteikianti galimybę savarankiškai išsigelbėti. Reikalingi tokius įgūdžius turintys žmonės: įėjimo į rinką strategijos kūrimas, produkto pozicionavimo, prototipo intelektinės nuosavybės apsaugos, finansavimo šaltinių užtikrinimo klausimai.

aledae@gmail.com; sos.sistemos@gmail.com
+37061601740

We Deliver Siuntų pristatymo platforma Siuntų pristatymo platforma, sujungianti siuntėjus ir siuntų pavežėjus, užtikrinant greitą siuntų pristatymą.

Ieškome tinklalapių kūrėjų (Back End, Front End, UX, UI), teisininko, marketingo ir augimo specialisto.

daumantas.jauneika@gmail.com
+37062286446

omaras.adi@gmail.com

Aš dirbu

P2P paslaugų platforma

Svetainė skirta paslaugų pirkėjams rasti geriausius bei arčiausiai esančius specialistus. Vykdantiems individualią veiklą – prisistatyti ir reklamuoti save bei savo talentą. Visiems – dirbti, užsidirbti ir burtis į bendruomenę, kurioje vertinama kokybė, patogumas, greitis bei saugumas.

Reikia asmenų, galinčių padėti su aplikacijos kūrimu ir dizainu, marketingu, pardavimais.

karolis@asdirbu.lt
+370614 57738

Ronaker Informacinės ir ryšių technologijos; Kita;   Tai daiktų nuomos platforma, kurioje vartotojai gali  išsinuomoti reikalingus daiktus iš netoliese esančių nuomotojų arba įkelti nuomai savo turimus, retai naudojamus daiktus ir  tokiu būdu užsidirbti.
Šia inovacija yra skatinama dalinimosi ekonomika ir mažinamas vartojimas.
Ieškome marketingo specialisto, UI-UX dizainerio, iOS programuotojo

ausra.slapelyte@ronaker.com

Drugeliai

Medicinos pagalbos priemonės

Projektas įgalins sukurti, pagaminti, išbandyti klinikoje ir paleisti į rinką tarpvietės kelnaites (drugelius),

skirtas ligoniams su lengvu išmatų nelaikymu.

Reikalingas žmogus, kuris sukurtų planą, kaip padaryti, kad informacija apie galimybę dalyvauti tyrime (kuris ligoniams nieko nekainuos) pasiektų vyresnio amžiaus žmones, kuriems neprieinamos išmaniosios technologijos. Taip pat žmogus, kuris padėtų rasti kanalus pardavimams užsienyje.

valentinasmatulevicius@ymail.com
+37068661445

Levart App

Technologijos, turizmas

Programėlė, kuri suteikia unikalią galimybę gauti personalizuotus kelionių pasiūlymus per kelias minutes individams ar keliautojų grupėms.

Jei mėgsti keliauti, mėgsti dirbti komandoje, esi motyvuotas ir nori kurti bei mokytis, susisiek su mumis.

info@levart.app
(bendrauti anglų kalba)

CBD innovative (ne galutinis) Biofarmacija Planuojamas sukurti inovatyvus, į sveikatą orientuotas medicininės paskirties produktas. -

jolita.stabr@gmail.com
+37068606772

jonelukabarcyt@gmail.com
+37061856264

Wear and Tear  Sveikata, DI Apmokytas dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis asistentas, kuris per itin trumpą laiką išanalizavęs rentgeno nuotrauką pateikia atsakymą ar reikalingas protezavimas. Reikia kompiuterinio/gilaus mokymosi specialisto. Ateityje taip pat bus reikalingos konsultacijos su pardavimų, finansų, rinkodaros sričių specialistais.

platformidata@gmail.com

SMART BITE (MB Romturas)

Maisto technologijos, funkcinis inovatyvus maistas Idėja – panaudoti vieną iš mūsų vietinių Baltijos augalų – dilgelę –kaip žaliavą naujoviškam, fermentuotam funkciniam maisto produktui. Jau sukūrėme technologiją ir pagaminome pirminį modelį (pusfabrikatį) Dabar norime jį patobulinti ir pateikti bandomąją partiją vartotojui.

Labiausiai komandai trūksta maisto technologo, nes reikia produktą padaryti skaniu ir išvaizdžiu. Taip pat nepakanka patirties internetinės prekybos ir marketingo srityje.

Jeinespro104@gmail.com
+37068530100

UAB SynHet

Farmacija

Synhet vykdo biologiškai aktyvių junginių sintezę, o sintezuotus junginius pardavinėja R&D klientams įvairiose vakarų pasaulio šalyse. SynHet vizija – robotizuoti sintezės procesus, kur mokslininkai internetu per mūsų kuriamą platformą sintezuos organinius junginius, o SynHet juos pardavinės R&D vakarų pasaulio klientams.

Reikalingi programuotojai,

chemikai sintetikai.

info@synhet.com
+37067993894

ArchiMyc

Pažangiosios medžiagos ir konstrukcijos, lanksčios produktų kūrimo ir gamybos technologijos

Pakuočių gamybai panaudoti lengvai yrančias medžiagas – pasitelkiant agro-/ miško atliekas. Reikalingas verslo plėtros specialistas (vadybos srities žmogus), rinkodaros specialistas, medžiagų fizinių savybių tyrėjas, dizaineris.

daivaburo@yahoo.com

mOintellect Informacinės ir ryšių technologijos Internetinė mikro mokymosi platforma, pritaikyta unikaliems mažmeninės prekybos įmonių poreikiams. - -

OPTIMIOS

Informacinės ir ryšių technologijos, sumanus, netaršus, integruotas (susietas) transportas

Dirbtinio intelekto technologija, kurios pagalba randamas optimaliausias multi-agentų (mechanizmų), dirbančių 2D geometrijos aikštelėse, vykdymo (važinėjimo) kelias.

- -

Virtualitor

Informacinės ir ryšių technologijos

Kuriama platforma arba priemonė, skirta generuoti duomenis (vaizdo, erdvinio garso elementus) dirbtinio intelekto sistemų, skirtų objektų atpažinimui, apsimokymui. Ši priemonė būtų parengta grafinių/žaidimų variklių pagrindu. - -

artXchange Global

FinTech, ArtTech

Tai kolektyvinio investavimo į meno kūrinius platforma. Atveriame meno rinką plačiajai visuomenei: nuo šiol investuoti į meno kūrinius galima nedidelėmis sumomis, perkant jo dalį. artXchange Global ekspertai atrenka potencialiausią grąžą turinčius darbus, stebi rinką ir tarpininkauja pardavime, esant palankiausiam momentui. Reikalingi komunikacijos, rinkodaros, P2P, produktų specialistai.

eimantas@artxchange.lt
+37060769647

EscrowPack Saugūs sandoriai internete

Tai automatizuota prekių ir paslaugų pirkimo–pardavimo sandorio vykdymo platforma, garantuojanti abiejų šalių įsipareigojimų vykdymą ir sumažinanti sukčiavimo bei klastojimo galimybę.

Reikalingi komandos nariai, galintys padėti savo turimomis kompetencijomis: teisininko, marketingo specialisto. namastrakuose@gmail.com
+37060901825

 

 

 

Šis startuolis dalyviams suteikia galimybę naudotis internetine mokymų platforma, kurioje sukelta visa mokymų medžiaga, užduotys, namų darbai
Teisininkai veda užsiėmimus startuoliams, taip pat kiekvienam teikia individualias konsultacijas
Konsultacijos geriausiai pasirodžiusioms komandoms
Verslo konsultacijų ir audito bendrovė teikia konsultacijas startuoliams pre-akceleratoriaus metu
Galimybė metus laiko naudotis WIX Premium paslaugomis (gauna domeną, talpinimo paslaugą, kreditą reklamai ir t.t.)
Galimybė startuoliams naudotis naujienlaiškių siuntimo paslauga bei paskaitos programos dalyviams.

 

Norintys prisijungti prie jau susiformavusių startuolių komandų ir padėti jiems įgyvendinti idėjas ar tiesiog sekti projekte dalyvaujančių startuolių veiklą kviečiami tapti Facebook grupės „TechHub bendruomenė“ nariais.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-11