Viešosios aplinkos humanizavimas racionalizuojant transporto eismą miesto centrinėje dalyje (Vilniaus senamiesčio pavyzdžiu)

Perkančioji organizacija

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Ikiprekybinio pirkimo pavadinimas

Viešosios aplinkos humanizavimas racionalizuojant transporto eismą miesto centrinėje dalyje (Vilniaus senamiesčio pavyzdžiu)

Tikslas

Ištirti transporto srautus Vilniaus miesto senamiestyje bei gauti MTEP analizės ir pilotinių bandymų rezultatus dėl eismo organizavimo ir planavimo, sudarant prielaidas įtraukti bendruomenę į miesto judumo planavimą ir įgyvendinimą bei  pasiūlyti taikytinus inovatyvūs eismo ribojimo ir reguliavimo sprendimus Vilniaus senamiesčiui.

Perkamas objektas

Sukurta koncepcija ir metodika pagal kurią būtų sukurtas modelis, kaip galima eliminuoti ar bent sumažinti transporto eismą senamiestyje, kad 15 proc. sumažėtų  teršalų emisija, 10 proc. triukšmo lygis riboto eismo teritorijoje.

Statusas

Vyksta pasiūlymų vertinimas

Pasiūlymų pateikimo

Dokumentai teikiami  el. paštu audrius.vaznelis@vilnius.lt iki 2019 m. balandžio 8 d. 12.00 val.

Pirkimo sąlygos su technine specifikacija ir pasiūlymo forma

Kontaktas pasiteirauti

Audrius Vaznelis el. paštas audrius.vaznelis@vilnius.lt
Žygimantas Račkys, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Investicinių projektų valdymo skyriaus patarėjas, tel. 8 5 219 7917, el. p. zygimantas.rackys@vilnius.lt

Į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vykdymo ikiprekybinio pirkimo  „Viešosios aplinkos humanizavimo optimizuojant transporto eismą miesto centrinėje dalyje (Vilniaus senamiesčio pavyzdžiu)“ I etapą pateko:

  1. Dalyvis UAB „Gaučė ir KO“, surinkusi 129,52 balo iš 140 galimų;
  2. Dalyvis UAB „Civitta“, surinkusi  126,16 balo iš 140 galimų;
  3. Dalyviai VšĮ „Vilniaus Gedimino technikos universitetas“ ir UAB „Baltijos informacinės sistemos“, surinkę 90,67 balo iš 140 galimų;
  4. Dalyvis MB „PUPA – strateginė urbanistika“, surinkusi  86,00 balus iš 140 galimų.
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-09