BDAR
Close

Pre-akceleratorius

Kilus klausimams kreipkitės:

Registracija šiuo metu nevyksta.

Tai 3 mėnesius trunkančios intensyvios mokymų ir mentorystės sesijos, kurių tikslas – išvystyti startuolio idėją iki minimalaus produkto. Pre-akceleratoriuje dalyviai gilins žinias įvairiose srityse, o tuo pačiu metu galės pasinaudoti ir kitomis MITA inovacijų paramos priemonėmis. Be to, geriausi ekspertų komisijos atrinkti startuoliai turės galimybę vykti į renginius, susitikimus ir akceleratorius ES šalyse, kurių metu turės galimybę prisistatyti investuotojams ir ieškoti verslo partnerių. Planuojami iš viso šeši pre-akceleratoriaus ciklai iki 2022 m. lapkričio mėn.
Planuojama, kad pre-akceleratoriaus veikloms komandos turėtų skirti iki 20 val. per savaitę. Užsienio lektoriai užsiėmimus ves anglų kalba.

Pre-akceleratoriaus ciklų kalendorius*

Ciklo Nr.  Pradžia Pabaiga
1 2020 11 09  2021 02 14 
2 2021 02 22 2021 05 28
3 2021 06 07 2021 10 09
4 2021 10 25 2022 01 31
5 2022 02 07 2022 05 07
6 2022 05 16 2022 09 10

*Organizatoriai pasilieka teisę keisti ciklų datas

  • Startuoliai – didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus
  • Komandos, dar neįkūrusios juridinio asmens (tačiau ketinančios sukurti)
  • Pavieniai asmenys, kurie neturi komandos, tačiau norėtų prisidėti prie kitų idėjų įgyvendinimo. 

Kiekvienam ciklui bus atrinktos 25 įmonės.

Ugnius Savickas

[email protected]
(+370) 650 93397

Organizacijų, vadovų bei vadovaujančių komandų konsultantas su 20 metų konsultavimo ir lektorystės patirtimi, apimančia ugdymo programų kūrimo ir įgyvendinimo, strateginių rengimo ir sesijų moderavimo, inovacijų fasilitavimo veiklose.

Pagrindinės interesų / ekspertinės sritys: aktyvaus ir patirtinio mokymosi (action based, experiental learning) metodai efektyviai savianalizei ir saviugdai, komandos darniam darbui, verslo konkurencingumui ir strategijai, projektų ir pokyčių valdymui, individualiam kūrybingumui ir organizaciniam inovatyvumui skatinti.

Kurdamas ugdymo programas, mentoriaudamas vadovams ar jaunoms įmonėms (startup) ypatingą dėmesį skiriu žmonių kompetencijų suderinimui su strategija, mokymų programos poveikio matavimui, ilgalaikių pasiekimų monitoringui.


Gediminas Rumšas

[email protected]
(+370) 620 74089

Pagrindinės kompetencijos – IT strategijų, galimybių studijų rengimas, informacinių sistemų tobulinimo planavimas, poreikių analizė ir optimalaus sprendimo paieška, tiekėjų parinkimas ir informacinių sistemų projektų valdymas. 

Gediminas prisidėjo įgyvendinant esmines iniciatyvas Lietuvoje: - Valstybės konsolidavimo, strateginio planavimo stebėsenos ir turto valdymo sistemų, išmaniosios mokesčių sistemos specifikavimas ir įgyvendinimo priežiūra; - Parengė Lietuvos energijos IT strategiją; - Vykdo - IT valdymo tyrimus Lietuvoje: rašau mokslinius straipsnius ir darau pristatymus mokslo ir komercinėse konferencijose.


 Vaidotas Deksnys
 

 [email protected]
 +370 612 29608

V. Deksnys per savo karjerą yra išbandęs daug skirtingų profesijų. 20 metų verslumo patirtis leidžia šiam mentoriui dalytis įgytomis žiniomis apie praktinę verslo pusę, o pamokos, išmoktos steigiant net kelis verslus, padeda planuoti ir numatyti žingsnius ateities perspektyvoje. Šiandien Vaidotas prisideda prie startuolių vystymo strategijos, rinkodaros, projektų administravimo ir kitose srityse. Tačiau jam vesti startuolius sėkmės keliu padeda ne tik profesinė patirtis versle, bet ir saviugdos, sveikos gyvensenos srities įgūdžiai. Vaidotas yra jogos mokytojas, vedantis individualius bei grupinius užsiėmimus, taip pat vedantis jogos pamokas įmonėms ir organziacijoms, dirbantis kartu su užsienio jogos mokyklomis. 15 metų intensyvaus asmenybės ugdymo ir 10 metų savęs tobulinimo patirties leidžia mentoriui sprendžiant nekasdieninius iššūkius tai daryti ramiai, produktyviai, išvengiant neigiamų emocijų.


 Lijana Valančienė

 [email protected]
 (+370) 650 59831

Lijana turi daugiau nei 20 metų konsultavimo patirties, yra sertifikuota koučingo trenerė, mokymų lektorė, taip pat yra įgijusi NLP praktiko sertifikatą. Ji gali jus pakonsultuoti verslo strategijos, modeliavimo klausimais, taip pat padėti suprasti pagrindinius projektų parengimo ir įgyvendinimo principus bei atlikti jūsų parengtos paraiškos ekspertinį vertinimą.


 Aurelija Šilinskaitė

 [email protected]

 

Aurelija yra pre-akceleratoriaus mentorė, startuolio „Aichom” bendraįkūrėja, „StartupbrandDNR” agentūros įkūrėja. Ji konsultuoja jau veikiančias įmones ir startuolius apie tai, kaip kurti savo prekės ženklą nuo 0, padeda suformuoti aiškų pozicionavimo pasiūlymą, sukurti vizualinį prekės ženklo identitetą, atrasti tinkamiausius komunikacijos kanalus. Aurelija su partneriais taip pat kuria produktų/paslaugų įvedimo į rinką rinkodaros ir komunikacijos strategijas.


 Gražvydas Kaminskas

 [email protected]

 

Savo karjerą padedant startuoliams pradėjęs su kompanijomis Teamgate, Tesonet, kūręs ir savo paties startuolį, vėliau Tasker, šiandien Gražvydas yra ir NFQ komandos, išauginusios ne vieną pasaulinio žinomumo kompaniją kaip Kayak, HomeToGo ar home24, dalimi. NFQ sukurtų technologinių sprendimų sąskaitoje jau net 2 vienaragiai. 

Pagrindinės Gražvydo veiklos sritys: konkurencinė aplinka ir analizė, skaitmeniniai kanalai, SaaS produktų vystymas, partizaninis marketingas ir growth hacking`as, leads`ų generavimo taktikos ir pardavimų procesas, technologiniai įrankiai, leidžiantys lengviau ir greičiau eksperimentuoti ir priimti tinkamus, duomenimis grįstus sprendimus. 


 Gytenis Galkis

 [email protected]

 

Gytenis Galkis yra rizikos kapitalo fondo „70Ventures“ partneris, kartu su „70Ventures“ investavo į daugiau nei 35 startuolius, iš kurių vienas pelningai parduotas, kiti sėkmingai auginą pajamas. Gytenis yra dirbęs tokiose tarptautinėse kompanijose, kaip „SEB bankas“, pats yra kelių startuolių bendraįkūrėjas. 2018 m. pradžioje inicijavo Lietuvos verslo angelus vienijančio tinklo „LitBAN“ įkūrimą bei kartu su valdyba tais pačiais metais į tinklą pritraukė 70 investuotojų. 


 Simona Šimulytė

 [email protected]

 

Simona Šimulytė yra tvarumo ir poveikį kuriančių startuolių ekosistemos lyderė , mentorė, motyvuojanti pranešėja ir technologijų bei tvarių inovacijų ekspertė. Ji aktyviai dalinasi savo žiniomis apie socialines bei technologines inovacijas ir jau daugybę metų padeda įvairiems startuoliams įsitvirtinti rinkoje bei kurti poveikį. Simona yra įtraukianti mokymų ekspertė, verslo konsultatė, „ChangeMakers‘ON“ įkūrėja bei Europos socialinio verslumo ir inovatyvių studijų instituto vadovė. Į jos mokymų sričių sąrašą įeina verslumo, lyderystės, efektyvių derybų, koučingo, tvarių bei technologinių inovacijų, efektyvaus problemų sprendimo temos bei daugybė kitų. 


 Monika Holland

 [email protected]

 

Monika yra „BOLD Business Decisions“, strateginių konsultavimo paslaugų bendrovės, steigėja ir generalinė direktorė. BOLD konsultuoja startuolius siekiančius finansavimo ir įmones, ieškančias tolesnio finansavimo bei siekiančias sparčiai augti. Pardavimų srities lyderystės pareigose per pastaruosius 20 metų ir dirbdama su tokiomis įmonėmis kaip amerikiečių technologijų įmonė „HotelPlanner“ ar Didžiosios Britanijos „SaaS“ bendrovė „Traveltek“, Monika užsitarnavo geriausių pardavimo rezultatų, precedento neturinčio rinkos dalies augimo ir verslo plėtros pasaulinėse rinkose pasiekusios reputaciją. 


 Alex Nechoroskovas

 [email protected]

 

Savo įgūdžius išbandęs daugelyje tarptautinių rinkų (Londone, Barselonoje, Bostone bei San Franciske), Aleksandras padeda Lietuvos startuoliams pritaikyti geriausias pasaulines metodologijas augimo bei užsienio plėtros klausimais.

Karjerą Aleksandras pradėjo finansų sektoriuje Londone (EY, British Land), netrukus perėjo į jam daug patrauklesnę Tech sritį, kur turėjo galimybę dirbti su jaunomis įmonėmės, pavyzdžiui, Property Partner, vienaragiais (Toptal), tapo augimo marketingo direktoriumi bei padėjo išauginti įmonės ARR x3 per tris metus, pasiekdamas vienaragio statusą. 

 Vitalijus Majorovas

 

 

Profesionalus pokyčių vadovas, kuris savo bagaže turi daugiau nei 50 verslo įrankių, kuriais padeda įmonėms pasiekti spartų augimą arba reorganizaciją. Šiuo metu Vitalijus yra kelių įmonių valdybos narys ir turi didelę aistrą Sveikatos ir HR tech startuoliams. 

Vitalijaus LinkedIn


 Daugirdas Jankus

 

 

Daugirdas Jankus yra „Hostinger“, vieno iš sparčiausiai besivystančių interneto prieglobos paslaugų teikėjų visame pasaulyje, rinkodaros vadovas. Pagrindinė Daugirdo veikla yra „Hostinger“ augimo skatinimas. Daugirdas dalyvavo kuriant SEO, mokamą reklamą, turinio rinkodarą, nuomonės formuotojų rinkodarą, CRO strategijas ir subūrė rinkodaros profesionalų komandą, dirbančią visame pasaulyje. TechHub startuolius Daugirdas gali pakonsultuoti rinkodaros klausimais. 

Daugirdo LinkedIn


 Dr. Jacekas Antulis
 [email protected] 

 METIDA partneris, patentų teisės departamento vadovas 


Turi 12-os metų patirtį išradimų patentavimo srityje. Dr. Jaceko Antulio kompetencijos sritys: mechanika, elektronika, lazerinė fizika ir informacinės technologijos. Jis išsamiai konsultuoja Lietuvos ir užsienio įmonių klientus išradimų apsaugos klausimais: nuo idėjos vystymo kelio iki išradimo komercializavimo ir patentavimo. Dr. Jacekas Antulis padeda užpatentuoti išradimus nacionaliniu, Europos ar tarptautiniu mastu. Atsakingas už paraiškų patentui gauti rengimą, patento apibrėžčių ir aprašymų ruošimą, patentų specifikacijų vertinimus, išradimų vertinimo ir patentų galiojimo išplėtimus. Jacekas konsultuoja, rengia pranešimus ir rašo straipsnius patentavimo, išradimų apsaugos strategijos klausimais.  


 Birutė Dauderienė
 [email protected] 

 METIDA asocijuota partnerė, patentinė patikėtinė 


Patentinė patikėtinė Birutė Dauderienė turi daugiau nei 30 metų patirtį išradimų patentavimo srityje. B. Dauderienėskompetencijos sritys: chemija ir farmacija. Atsižvelgiant į klientų poreikius, Birutė atlieka išsamias išradimų paieškas ir analizes, rengia patentų aprašymus, teikia rekomendacijas dėl tolimesnių išradimo apsaugos būdų atsižvelgiant į pramoninio pritaikomumo, išradimo naujumo ir kitus kriterijus. B. Dauderienė padeda užpatentuoti išradimus nacionaliniu, Europos ar tarptautiniu mastu, taip pat veda seminarus patentavimo, išradimų apsaugos klausimais, rašo straipsnius apie išradimus ir jų apsaugos būdus. 


 Vinordas Petkus 
 [email protected]

 METIDA patentų konsultantas 


Patentų konsultantas Vinordas Petkus konsultuoja klientus išradimo komercializavimo, patentavimo proceso valdymo klausimais. Jis specializuojasi išradimų apsaugos biotechnologijų ir farmacijos srityse. Atsižvelgiant į klientų poreikius, Vinordas atlieka išsamias išradimų paieškas ir analizes, rengia patentų aprašymus ir išradimų vertinimus bei pateikia išsamias rekomendacijas. Vinordas ruošia pranešimus ir straipsnius išradimų apsaugos klausimais.  


 Martynas Šukevičius 
 [email protected]

 METIDA teisininkas 


Aktyviai praktikuoja teisinį darbą jau daugiau nei 5 metus. Martynas konsultuoja klientus intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais, o pagrindinės veiklos sritys: ginčai AMAZON ir kitose e-prekyvietėse, bendrovių teisė, sutarčių teisė ir darbo teisė.  Martynas Šukevičius puikus ginčų sprendimo ekspertas.  

W1- Problema 
W2 – Sprendimas ir vertės pasiūlymas 
W3 – Stiprios komandos kūrimas 
W4 – Verslo modelis ir finansai 
W5 – Tikslinis klientas ir rinkos dydis 
W6 -  Konkurentų analizė ir konkurencija 
W7 -  Lean startup: produkto ir rinkos atitikimas 
W8 - Startuolių augimo varikliai ir metrikos 
W9 – Minimalus gyvybingas produkas 
W10- Pozicionavimas ir prekės ženklo naudojimas 
W11- Įėjimo į rinką strategija ir rinkodaros planas 
W12- Verslo idėjos pristatymas investuotojams 

  • Turėsite minimalų produktą 
  • Gebėsite prisistatyti rizikos kapitalo fondams ir generuoti inovatyvias idėjas
  • Galėsite dalyvauti kitose inovatyvaus verslo vystymo iniciatyvose
  • Galėsite dalyvauti užsienio akceleratoriuose
  • Užmegsite pažinčių ir kontaktų tinklą
  • Pristatysite savo sėkmės istoriją kitiems startuoliams, tapsite matomi visuomenei

Prioritetinė eilė Startuolio (įmonės) pavadinimas Sritis  Trumpas aprašymas  Kokių kompetencijų, komandos narių ieško Kontaktai 
1. MB "Lectorpro" Švietimas 

Kuriame platformą, kurioje mokinys rastų visų mokomųjų dalykų specialistų bazę, matytų jų užimtumą, kainas ir galėtų be ilgo išankstinio planavimo ir derinimo gauti virtualią pamoką. Mokytojams ir studentams tuo pačiu pasiūlysime galimybę papildomai užsidirbti, nesirūpinant apmokėjimu, reklama ar mokinių paieška.

Mums būtų įdomūs įvairių sričių specialistai: ir programuotojai, ir rinkos analitikai, produkto vadybininkai [email protected] 
2. UAB Windaero  Informacinės ir ryšių technologijos  Internetinė mikro mokymosi platforma, pritaikyta unikaliems mažmeninės prekybos įmonių poreikiams. - -
3. MB "Inoradus" Sveikata, DI Apmokytas dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis asistentas, kuris per itin trumpą laiką išanalizavęs rentgeno nuotrauką pateikia atsakymą ar reikalingas protezavimas. Reikia kompiuterinio/gilaus mokymosi specialisto. Ateityje taip pat bus reikalingos konsultacijos su pardavimų, finansų, rinkodaros sričių specialistais. [email protected]
4. UAB "Oxus.ai" DI technologijos verslui

Kuriame šnekos turinio DI analitinį sprendimą, skirtą skambučių centrams. Jis perklauso 100% pokalbių, juos supranta, įvertina ir suteikia tikslias bei veiksmingas įžvalgas kaip tobulinti agento darbą bei pagerinti kliento patirtį.

Reikia specialistų, kurie galėtų padėti produkto vystymo ir dizaino, rinkos užėmimo strategijos klausimais. Taip pat reikia ML inžinierių, besispecializuojančių šnekos technologijose. [email protected] 
5. 

MB "ROMTURAS"

Maisto technologijos, funkcinis inovatyvus maistas

Idėja – panaudoti vieną iš mūsų vietinių Baltijos augalų – dilgelę –kaip žaliavą naujoviškam, fermentuotam funkciniam maisto produktui. Jau sukūrėme technologiją ir pagaminome pirminį modelį (pusfabrikatį) Dabar norime jį patobulinti ir pateikti bandomąją partiją vartotojui.

Labiausiai komandai trūksta maisto technologo, nes reikia produktą padaryti skaniu ir išvaizdžiu. Taip pat nepakanka patirties internetinės prekybos ir marketingo srityje. [email protected]
+37068530100
6.  UAB "Daktaras telefonu" Medicina

Tai papildomas pajamas galintis generuoti įrankis veterinarams bei patogi ir paprasta prieiga prie gyvūnų gydymo augintinių savininkams. Su veterinarais galima susisiekti rezervuojant laiką, vykdant video konsultacijas, išrašant elektroninį receptą.

Ieškome vietinių pardavimo vadybininkų, kurie galėtų bendrauti su veterinarijos klinikomis, padėti įgyvendinti skaitmeninės rinkodaros planus. Mes turime daug planų ir idėjų, kaip pasiekti auditoriją, tačiau mums reikia pagalbos dėl kalbos barjero. [email protected]
(bendrauti anglų kalba)
7.  MB „Idėjos ir įvykiai“ FinTech, ArtTech

Tai kolektyvinio investavimo į meno kūrinius platforma. Atveriame meno rinką plačiajai visuomenei: nuo šiol investuoti į meno kūrinius galima nedidelėmis sumomis, perkant jo dalį. artXchange Global ekspertai atrenka potencialiausią grąžą turinčius darbus, stebi rinką ir tarpininkauja pardavime, esant palankiausiam momentui.

Reikalingi komunikacijos, rinkodaros, P2P, produktų specialistai. [email protected]
+37060769647
8. 

MB "SOS sistemos"

Energijos nereikalaujančios vietos nustatymo technologijos

Kuriama gelbėjimo ekipuotė iš vandens transporto priemonės iškritusio asmens pastebimumui jūroje padidinti ypač nepalankiomis oro sąlygomis ir suteikianti galimybę savarankiškai išsigelbėti.

Reikalingi tokius įgūdžius turintys žmonės: įėjimo į rinką strategijos kūrimas, produkto pozicionavimo, prototipo intelektinės nuosavybės apsaugos, finansavimo šaltinių užtikrinimo klausimai.

[email protected][email protected]
+37061601740
9.  UAB "Datava" Informacinės ir ryšių technologijos, sumanus, netaršus, integruotas (susietas) transportas Dirbtinio intelekto technologija, kurios pagalba randamas optimaliausias multi-agentų (mechanizmų), dirbančių 2D geometrijos aikštelėse, vykdymo (važinėjimo) kelias. - -
10. 

MB "Sąžiningas sandoris"

Saugūs sandoriai internete Tai automatizuota prekių ir paslaugų pirkimo–pardavimo sandorio vykdymo platforma, garantuojanti abiejų šalių įsipareigojimų vykdymą ir sumažinanti sukčiavimo bei klastojimo galimybę. Reikalingi komandos nariai, galintys padėti savo turimomis kompetencijomis: teisininko, marketingo specialisto. [email protected]
+37060901825
11.  UAB "Ronakeras"  Informacinės ir ryšių technologijos; Kita;  

Tai daiktų nuomos platforma, kurioje vartotojai gali  išsinuomoti reikalingus daiktus iš netoliese esančių nuomotojų arba įkelti nuomai savo turimus, retai naudojamus daiktus ir  tokiu būdu užsidirbti.
Šia inovacija yra skatinama dalinimosi ekonomika ir mažinamas vartojimas.

Ieškome marketingo specialisto, UI-UX dizainerio, iOS programuotojo [email protected]
12.  UAB "Aš dirbu"  P2P paslaugų platforma

Svetainė skirta paslaugų pirkėjams rasti geriausius bei arčiausiai esančius specialistus. Vykdantiems individualią veiklą – prisistatyti ir reklamuoti save bei savo talentą. Visiems – dirbti, užsidirbti ir burtis į bendruomenę, kurioje vertinama kokybė, patogumas, greitis bei saugumas.

Reikia asmenų, galinčių padėti su aplikacijos kūrimu ir dizainu, marketingu, pardavimais. [email protected]
+370614 57738
13. 

MB "Zvimbalynas"

Internetiniai žaidimai

Codyfight yra daugelio žaidėjų internetinis programavimo žaidimas – ėjimais paremta strategija. Mūsų tikslas – paversti šį žaidimą pasaulyje pripažįstamu e-sportu.

Į savo komandą mielai priimtume žmones, kurie norėtų darbuotis marketingo, Front End programavimo ir Web dizaino srityse.

[email protected]

14.  MB "Trippi" Savarankiškos kelionės, turizmas

Keliaujantiems savarankiškai skirta paslauga, veikianti kiekvienoje pasaulio šalyje. Padės sužinoti informaciją apie šalį, į kurią keliausite, suplanuoti maršrutą, rezervuoti nakvynę, nusipirkti reikalingus bilietus, sudarys kelionės tvarkaraštį su reikalingais priminimais, surinks kelionės prisiminimus – aplankytas šalis, miestus, įveiktą atstumą, išlaidas.

Reikalingi specialistai, kurie galėtų padėti SEO, projekto monetizavimo, partnerių programų paieškos ir integravimo į projektą klausimais, pagelbėtų su duomenų bazių kūrimu ir valdymu. Taip pat reikalinga juridinė pagalba ruošiant sutartis su projekto partneriais. [email protected]
15.

MB "Itonika"

Technologijos, turizmas Programėlė, kuri suteikia unikalią galimybę gauti personalizuotus kelionių pasiūlymus per kelias minutes individams ar keliautojų grupėms. Jei mėgsti keliauti, mėgsti dirbti komandoje, esi motyvuotas ir nori kurti bei mokytis, susisiek su mumis. [email protected]
(bendrauti anglų kalba)
16.  MB "Fr-Lab" Pažangiosios medžiagos ir konstrukcijos, lanksčios produktų kūrimo ir gamybos technologijos Pakuočių gamybai panaudoti lengvai yrančias medžiagas – pasitelkiant agro-/ miško atliekas. Reikalingas verslo plėtros specialistas (vadybos srities žmogus), rinkodaros specialistas, medžiagų fizinių savybių tyrėjas, dizaineris. [email protected]
17.  Asociacija Mihajaus Coculescu androgenologijos ir antinksčių auglių tyrimo draugija Medicinos pagalbos priemonės

Projektas įgalins sukurti, pagaminti, išbandyti klinikoje ir paleisti į rinką tarpvietės kelnaites (drugelius),

skirtas ligoniams su lengvu išmatų nelaikymu.

Reikalingas žmogus, kuris sukurtų planą, kaip padaryti, kad informacija apie galimybę dalyvauti tyrime (kuris ligoniams nieko nekainuos) pasiektų vyresnio amžiaus žmones, kuriems neprieinamos išmaniosios technologijos. Taip pat žmogus, kuris padėtų rasti kanalus pardavimams užsienyje.

[email protected]
+37068661445
18. MB "Šarkos" Švietimas / technologijos

Siekiame prisidėti prie to, kad švietimo sistema būtų labiau pritaikyta specialiųjų poreikių turinčių vaikų mokymuisi. Mūsų tikslas – sukurti mobiliąją programėlę disleksijos sutrikimą turintiems vaikams, kad jie galėtų mokytis ir praktikuotis skaityti.

Reikia Back End ir Front End programuotojų, 
UX, UI dizainerio ir iliustratoriaus.
[email protected]
19. MB "Laiptai aukštyn"  Profesionalūs įrankiai elektronikos gamybos pramonei

Preciziniai įrankiai skirti pagerinti darbo efektyvumą ir kokybę. Gaminiai susideda iš mažų bet preciziškai išlietų detalių, naudojamas specialus elektrai laidžių savybių turintis plastikas.

Reikalingi motyvuoti komandos nariai, besidomintys plastiko liejimo procesu, liejimo formų gamyba, plastikinių detalių projektavimu [email protected]
20.  MB "Leadas" Dronų modifikacija  Dronų modifikacija, priedų kūrimas, pritaikomas karinėje industrijoje. Reikalingas IT specialistas (Programinės įrangos kūrimas), elektronikos specialistas. [email protected]
+37061933999
Logotipas  Komandos pavadinimas  Aprašymas  Kokių kompetencijų, komandos narių ieško  Kontaktai 
Iron Cat Įmonė kuria virtualios realybės terminalą/žiūronus turizmui, kurie vaizdo atpažinimo algoritmu ir audiovizualinės medijos pagalba leis vartotojui susipažinti su jj supančia aplinka, papildydami ją AR/VR vaizdais, tokiu būdu skatins domėjimąsi vietovės istorinėmis, kultūrinėmis ir kitomis ypatybėmis. Šią informaciją pateiks vaizdingai, moderniai ir panaudojant naujausias technologijas bei prisidės prie Lietuvos kaip technologijų šalies įvaizdžio formavimo.  Gamybos ir tech. priežiūros vadovo arba tokias kompetencijas turinčios įmonės 

+37061887174

[email protected]
Curtains Calculator Užuolaidų ir žaliuzių skaičiuoklė skirta įmonėms automatizuoti langų apdangalų skaičiavimus bei per 5 minutes paruošti paprastą bei detalų pasiūlymą klientui bei sukirpimo ir siuvimo informaciją siuvyklai.

Rinkodaros strategijos, kainodaros struktūros sudarymo ir produkto vystymo etapiškumo plano sudarymo. 
UX/UI dizainerio,
Serverių architektūros specialisto

[email protected]

[email protected]

-

Imunodiagnostika 

Mikrogardelių technologija paremtas klinikinis diagnostinis maisto rizikos testas. Testas nustato organizmo atsaką į įvairius maisto produktus vienu metu tiriant alergiją maistui ir maisto netoleravimą.    Reikalingi IT, marketingo specialistai bei jų konsultacijos. Reikalinga įėjimo į rinką strategija.

[email protected]

[email protected]

[email protected]

bLoommo.lt Tai platforma, praktinių mokymų inkubatorius, bendruomenė, kurioje galima lengvai rasti, palyginti ir įsigyti bilietą į visus vykstančius gyvus, praktinę dalį turinčius mokymus.  Stiprių žmonių pardavimų srityje

https://bloommo.lt

[email protected]

+370 612 85169

- Quality time tracker Interaktyvi aplikacija šeimoms, skirta fiksuoti ir analizuoti kokybiškai praleistą laiką kartu. Labiausiai komandai trūksta žmogaus, galinčio padėti su aplikacijos kūrimu, dizainu

[email protected]

[email protected]

idooru.com

idooru.com yra internetinė prekyvietė, suburianti talentus (įžymybes) ir jų sekėjus, leidžianti jiems užmegzti asmeninius ryšius per klientams skirtus asmeninius vaizdo pranešimus. Žmonės gali naršyti įžymybių sąraše ir užsisakyti asmeninį vaizdo pranešimą sau ar dovanai brangiam asmeniui.  -

www.idooru.com

[email protected]

+370 612 48088

Fb: idooru

Ig: i.door.u

Corphedge

Naujos kartos valiutinės rizikos valdymo įrankis, pritaikytas besivystančių šalių rinkoms arba rinkoms, kuriose apskritai sprendimų nėra. Įrankis kuriamas fondų valdymo įmonėms, privataus kapitalo investuotojams, tarptautiniams kreditoriams, kurie investuoja ar skolina besivystančiose rinkose.  Įrankis leis valiutine rizika apsikeisti be tarpininkų. Tai iš esmės pakeistų sandorių sudarymo modelį į daugiau centralizuotą, o kainos būtų ženkliai geresnės nei tarpbankinės rinkos galimybės.

- +37061638890
Inobiostar InoAerogelis – efektyvus, biodegraduojantis ir ekonomiškas iš celiuliozės atliekų pagamintas pakartotinio naudojimo produktas, skirtas naftos teršalų surinkimui. Reikalingas pardavimų vadovas (-ė) [email protected]
RECASS (Relax chair for ASS) Siekiama sukurti specializuotą, dirbtinio intelekto programinę įrangą, paremtą relaksacine sistema, skirtą padėti specialių poreikių (Autizmo spektro raidos sutrikimų, emocinių fiziologinių sutrikimų) turinčių vaikų relaksacijai ir integracijai ugdymo(si) aplinkoje. Produkto inovatyvi savybė - audiovizualinių ir masažinių-relaksacinių sprendimų derinimas viename gaminyje, siekiant teikti vaikams terapines paslaugas. 

Programuotojai, inžinieriai, audiovizualinių sričių specialistai, produkto vystymo ir dizaino specialistai, rinkos analitikai.

[email protected]
+37065771922
Benme Tai skaitmeninė platforma, leidžianti darbuotojams laisvai pasirinkti jiems geriausias ir aktualiausias išmokas (papildomas naudas); darbdaviams efektyviai valdyti savo žmogiškųjų išteklių biudžetus ir užtikrinti darbuotojų pasitenkinimą;tiekėjams tiesiogiai pasiūlyti darbuotojams įvairias paslaugas (be tarpininkų įsitraukimo). - [email protected]
+370 676 43122
ADVENTICA Tech Siekiama sukurti technologiją, kuri įgalintų neinvaziškai sekti vidaus patalpose esančių pramogų parkų lankytojų buvimo vietą. To pasėkoje – pramogų parkams turėti duomenis, kurių pagrindu galima būtų daryti geresnius verslo sprendimus, o klientams pasiūlyti jiems naudingų paslaugų.

RFID, low energy bluetooth, video analizės ekspertų.

BDAR ekspertų.

 [email protected]

+37065773970 (Signal, Whatsapp, Viber)

  Technologijų Vartai MB Kuriamas instrumentas, orientuotas į logistikos grandį, sujungiant gamintojus, eksporto kompanijas su užsakovais ir paslaugų tiekėjais.

Ieškome
PHP programuotojo

Tel: +370 674 89989
El.p.:  [email protected]

IMINT.AI IMINT.AI kuria atvirųjų šaltinių žvalgybos produktą, kuris dirbtinio intelekto algoritmų pagalba socialinių tinklų sraute automatizuotai atpažįsta vaizdinį turinį su karine technika, pateikia to turinio analizę ir taip sutaupo ~80% su taktinio ir operacinio lygmens žvalgybine informacija dirbančių specialistų darbo laiko. ML, ML OPS specialistų, Full-stack programuotojų

[email protected]

+37067050 500
Ką Valgom? Kuriamas dirbtiniu intelektu paremtas ingredientų ir
receptų derinimo įrankis, kuris padės:
- sumažinti išmetamo maisto kiekį ir sukurti geresnę patirtį virtuvėje;
- gaminant atrasti naujus skonius arba iš naujo atrasti senus
ingredientus;
- padės sutaupyti laiko planuojant maisto gaminimą;
- bus integruotas į e. parduotuves ir suteiks vertės maisto turinio kūrėjams.
-

[email protected]

- Veselis Naudojant skaitmeninio signalo apdorojimo bei akustinių matavimų metodus, vartotojams siūloma suasmeninta muzikos klausymo patirtis. Software (freeRTOS, arm), hardware (pcb, analog/digital), product design (cad, manufacturing), supply chain [email protected]
- Vidido Inovatyvus video turinio kūrimas verslams.  - [email protected] 
ARFilter.co Kuriaimi socialinių medijų aplikacijų filtrai bei jais paremtos aplikacijos, taip pat norima sukurti turinio platformą, paremtą filtrais. Pardavimų specialisto socialinės medijos srityje, grafikų/3D modeliuotojų

arfilter.co, 

+37061945932
Devrel.Events Bendruomenės ir skaitmeninio turinio kūrimo paslauga. Patarimų teisiniais, mokesčių ir rinkodaros klausimais [email protected]
- Smartian

Adaptyvi edukacinė programėlė vaikams

Dizaino/ Marketingo/ Dirbtinio intelekto kūrimo.

[email protected]

+37062011224

Zen Republic

Tai VR pramogų studija, kurianti kelių asmenų VR žaidimus, NFT kolekcionuojamą meną bei kitą inovatyvų turinį. Šiuo metu baigiamas kurti pirmasis žaidimas – kelių asmenų VR pabėgimo kambarys, pavadinimu „Rodent People: Origins“.

Ieškome marketingo specialisto, suprantančio Discord, Reddit, IG, „geimerių“ kultūrą bei metaversą.

[email protected]

FB: https://www.facebook.com/ZenRepublicOfficial/

-

Metaboceus, UAB 3RTechnology

Dirbtiniu intelektu paremta platforma nuotoliniam ligų diagnozavimui. - -
AiPIC

Dirbtiniu intelektu grįsta automatinė drabužių parametrų nuskaitymo iš nuotraukos sistema, kuri padės drabužius internetu parduodančioms įmonėms automatizuoti procesus bei sumažinti kaštus.

- [email protected]
- UAB Infinita B2B užsakymų valdymo sistema    

 

Logotipas  Komandos pavadinimas   Sritis   Trumpas aprašymas  Kokių kompetencijų, komandos narių ieško  Kontaktai 
Family Lab Academy Švietimo inovacijos

Family Lab Academy – visuminio ugdymosi šeimai akademija, kurioje vadovaujamasi visuminiu požiūriu į šeimą, siekiama integralaus ugdymo, fizinės, emocinės, socialinės ir pažinimo sričių plėtojimo, pasitelkiant aktyvius ir kūrybiškus ugdymo metodus bei technikas bei suteikiant žinias, motyvaciją ir įkvėpimą tėvams tapti labiau įsitraukusiems į vaikų ugdymą. 

Teisės, strategijos, procesų planavimo, verslo vystymo

+37067636516
Yuffi Maisto technologijos Startuolis, kuriantis virtualius meniu restoranams, kuriuos klientai galėtų pasiekti savo išmaniųjų telefonų naršyklėse, pridėję telefoną prie NFC jutiklių, priklijuotų ant kiekvieno restorano staliuko. Platforma leistų peržiūrėti patiekalus ir užsisakyti vos keliais paspaudimais be padavėjų įsiterpimo.   -

[email protected]
https://yuffi.lt/

Arbatukai Maisto ir gėrimų industrija Arbatukai – tai naujas būdas gerti arbatą. Šis produktas neturi arbatžolių, nenaudoja arbatos maišelių, užtikrina trumpesnį ir komfortiškesnį arbatos ruošimo būdą, tuo pačiu padeda tausoti kūną bei aplinką.  Ieškome mentoriaus pardavimų srityje (maisto ir gėrimų industrijoje), reikalingos papildomos žinios susijusios su didmenine prekyba.

GVIDAS RUSKEVIČ (CEO):
[email protected]
+37060131705

TOMAS ZAUERAS (CFO):
[email protected]
+37062198501

ARNAS ŠLEINYS (CMO):
[email protected]
+37060833305

  Busy Silver Žmogiškieji ištekliai, B2B Platforma, kurioje susitinka socialiai atsakingas verslas ir dirbti norintys 65+ asmenys.

Reikalingi IT ir dirbtinio intelekto kūrimo, projekto monetizavimo specialistai ir jų konsultacijos,  grafikos dizaineris.

Justina Garlauskienė,
8 620 88585
[email protected]

 

Smart Interior 

Interjeras, B2B, B2C

Prekių ir paslaugų pardavimo platforma, sujungianti interjero dizaino prekių pardavėjus/tiekėjus, dizainerius bei galutinius pirkėjus. Ji leidžia dizaineriui/klientui kuo greičiau ir patogiau atrinkti, filtruoti prekes, sukurti vizualizacijas/pasiūlymus už konkurencingą prekių kainą klientams, panaudojant platformoje esančias pardavėjų prekes.

IT specialistai

[email protected]
+37066750988

[email protected]
+37061400070 

BBright

Švietimas/ švietimo technologijos 

Interaktyvi mokymosi platforma, kurioje moksleivių lauks visų mokomųjų dalykų vaizdo pamokos, teorinė medžiaga ir užduotys. Šis sprendimas leis mokiniui savu tempu perprasti sudėtingiausias temas. Kursuose bus progresuojama per skirtingus lygius, renkami taškai ir dalijamasi pasiekimais su bendraamžiais. Platformos dėka mokymasis virs linksma pažintine patirtimi.

Matematikos mokytojų;

Edukologų;

Front-end ir Back-end programuotojų;

UX/ UI dizainerio;

Filmavimo specialisto.

[email protected]

www.bbright.lt

Balancy Energetika Įmonė kuria virtualią elektrinę, buriančią elektros energijos komercinius vartotojus bei gamintojus, galinčius sumažinti ar padidinti elektros energijos vartojimą ar generaciją.  Rinkodaros ir pardavimų profesionalų, IT Front-end programuotojai, automatikos sistemų inžinierius.

+37064382741

[email protected]

  Climb4Health Sportas, sveikata Laipiojimo įrenginys – produktas, kuris gali būti skirtas reabilitacijos, gydymo ir sporto įstaigoms. Įrenginys lengvai surenkamas, yra galimybė užsakymo metu sukomplektuoti pagal poreikius (dydis, spalvos, akmenėlių tipai, pratimų rinkiniai). Komandai trūksta reabilitacijos-kineziterapijos specialisto, IT specialisto, AI specialisto, grafinio braižymo specialisto (SolidWorks) Margarita
[email protected]
+37061559925
 

Lab for Change

Švietimo technologijos, virtuali realybė

Game for change - Papildytosios realybės (AR) mokomasis žaidimas, skirtas treniruoti asmeninius ir komandinius įgūdžius pokyčiams (change-savviness™). 

Žaidimas padės žaidėjams įgyti asmeninių ir tarpasmeninių ateities darbo rinkos įgūdžių, o komandų ir talentų lyderiams – įvertinti, planuoti ir suburti dar geriau kartu dirbančias komandas.

Pardavimų ir verslo vystymo specialistų, holografijos inžinierių, žaidimų dizainerių, mašinų mokymosi specialistų ir kt. 

[email protected]

+370678 46033

Cropus Agrokultūra Daugiaaukštė, autonominė masinių augalinių kultūrų (pvz. javų) auginimo sistema. Sistemą sudaro pusiau skystoje terpėje auginama kultūra ir autonominis robotas, atliekantis visas pagrindines apdirbimo veiklas. Unikali sistema leidžia užtikrinti gerokai didesnę, tvarią, nuo klimatinių faktorių, pesticidų, perteklinių trąšų nepriklausomą produkciją iš to paties ploto vieneto lyginant su tradicine žemdirbyste. Inžinierius-konstruktorius (robotikos ir mechatronikos sritis) [email protected], +37062807427
GETFAST Logistika (SaaS)

Kuriame siuntų ir kurjerių savitarnos platformą, kurioje siuntėjai ir kurjeriai gali rasti vienas kitą,  susitarti dėl abipusiai priimtinų bendradarbiavimo sąlygų.

Programos pagalba siuntų siuntėjai galės realiu laiku kontroliuoti pasirinktų kurjerių darbą bei siuntų pristatymo eigą. Kurjeriai patogiai matys visų savo klientų siuntų užsakymus, patys planuosis maršrutus bei užsakymų vykdymo eiliškumą.

Įėjimo į rinką strategija, marketingas ir pardavimai, SaaS produktų vystymas.

[email protected]

  Fufa Baldų pramonė Kuriame platformą, kurioje baldų pramonės įmonės galės parduoti sandėliuojamas geras, bet nebereikalingas žaliavas. O kitos įmonės ir buitiniai vartotojai jas įsigyti. Dažnu atveju, tokios žaliavos yra utilizuojamos kaip atliekos. Platformos naudojimas padės mažinti atliekų kiekius ir skatins atsakingą vartojimą. IT, marketingo ir komunikacijos specialistų. [email protected]
NYUANCE / Kvapų dizainas Parfumerija

Individualaus kvapo sukūrimas įvairiems produktams bei privačių prekinių ženklų produktų gamyba (kvepalai, namų, automobilių kvapai ir t.t.).

Inovatyvus metodas kurti personalizuotus išskirtinius kvepalus remiantis AI technologija.
IT, dirbtinio intelekto, aplikacijų kūrimo, chemijos, technologinių, produkto vystymo, dizaino žinių

[email protected]

+37065631199
  MB Taikomasis dirbtinis intelektas Dirbtinis intelektas, klientų aptarnavimas Sistema, pakeičianti verslų centruose esančią sekretorę. Leidžia skambinti klientui, atspausdinti leidimą, galima bendrauti balsu. - -
  Infinite Capsule Informacijos saugykla Saugykla debesyje, užtikrinanti prisiminimų (nuotraukų, video ir tt.) išsaugojimą. - -
  Gen4Gen Žmogiškieji ištekliai Sprendimas, leidžiantis šeimoms atlikti kasdieninius darbus su senjorų pagalba. - -
  Sendit Ekologija, pakavimas Siekiama plastikinius užtraukėjus, naudojanus pašte, pakeisti ekologiškomis Velcro juostelėmis, o popierines etiketes – BAR kodais, pritvirtintais prie juostelių. BAR kode esanti informacija būtų saugoma duomenų bazėje, todėl nereikėtų spausdinti naujo kodo, o būtų programiškai pakeičiama su juo susieta informacija.  - -
  Brandù Sveikata

Personalizuota sporto ir mitybos paslauga

 

- -
  Blusų medžioklė (Flea Hunt) Apranga „Blusų medžioklė“ platformoje pats dar neįsigijęs daikto/rūbo galėtum jį už savo kainą realiu laiku online parduoti tokio daikto ieškančiam žmogui. Pardavimas vykdomas realiu laiku esant bet kurioje pasaulio vietoje, be laiko, finansinių investicijų, jokio susirašinėjimo su galimybe užsidirbti. - -
  Estipra Sveikata Išmanus papuošalas, plaukų segtukas, skirtas stebėti žmogaus laikyseną ir intuityviai priminti asmeniui apie laikysenos nekorektiškumą. - -
  Inovacijos sportui Sportas Siekiama sukurti trumpų distancijų laiko matavimo sistemos prototipą.     

 

  Komandos pavadinimas  Sritis  Trumpas aprašymas  Kokių kompetencijų, komandos narių ieško Kontaktai
Local Kiddo Prekybvietė Būdas pirkti, parduoti ir atiduoti naudotus vaikiškus daiktus gyvenamojoje bendruomenėje. Verslo vystytojo Eglė Merkytė, [email protected]

In Genes

Prevencinė medicina, paremta genetiniais tyrimais DNR analizės paslaugos, orientuotos į išgydomų ligų prevenciją ir šių ligų gydymą dar ankstyvose stadijose. Tikslas - užtikrinti ne tik ilgesnę gyvenimo trukmę, bet ir kokybiško, sveiko, aktyvaus ir beskausmio gyvenimo patirtį. 1) Komunikacijos ir marketingo specialistų 2) Molekulinių biologų/(-ių), genetikų/(-ių) darbui laboratorijoje

[email protected]

+370 68543 649
CC Line Medicinos technologijos Prietaisas, gebantis išgirsti platų spektrą žmogaus kūno sukeliamų garsų ir pasinaudojant dirbtinio intelekto garsų atpažinimo sistema šiuos garsus analizuoti bei atpažinti įvairių ligų požymius. Tinklalapio/programėlės kūrėjo

[email protected]

[email protected]

YSEC Kibernetinis saugumas Kibernetinio saugumo nedidelėms ir vidutinėms įmonėms SaaS servisas - saugos audito ir kontrolės automatizavimas. Sisteminio Linux programuotojo (C++, Python, ...), fullstack programuotojo (Javascript, React, Node.js), rinkodaros specialisto

[email protected]

+37069942699
APS Klimato tarša Kuriamas algoritmas, kuris atpažins plastiko produkciją (plastikinius buteliukus). Sprendimas bus diegiamas į dronus, vaizdo kameras (statines). Startuolis orientuojasi į plastiko taršos mažinimą ir skaitmeninių upių baseino taršos žemėlapio sukūrimą. Vadybininkų, programuotojų, konsultantų Big Data ir Computer Vision srityje 

[email protected]

[email protected]

MB "Verslo procesų gerinimas" (VPG) Procesų automatizavimas, mokesčiai ir apskaita, B2B Programinė įranga, padedanti efektyvinti buhalterių, mokesčių specialistų darbą. B2B pardavimai, rinkodara

[email protected]

RückMal  Sveikata Prietaisas, padedantis reguliuoti bet kurio stalo aukštį ir taip leidžiantis išvengti nugaros skausmų -

[email protected] 

www.rueckmal.com

TEENSHAPERS

Sveikata Komanda dirba vaikų ir paauglių antsvorio ir nutukimo mažinimo srityje. Šiuo metu siekiama skaitmenizuoti kelis metus puikiai veikiančią akivaizdinę gyvenimo būdo pokyčių programą ir pasiūlyti ją visame pasaulyje. Ieškome technologijų srities specialisto/-ės ir komunikacijos srities specialisto/-ės

Artiomas Šabajevas, 8670 38888, [email protected]

Tevux Technologies Daiktų internetas, industrinė automatizacija  Kuriamas vizualinis įrankis, leidžiantis valdyti prietaisus nerašant nei vienos programavimo eilutės. Tokiu būdu supaprastinamas darbas neprofesionaliems programuotojams bei skatinamas daiktų interneto ir 4.0 pramonės vystymasis.  

[email protected]

MB COREPETITUS Švietimas Kuriama platforma, kuri leis tėvams ar mokiniams paprastai, patogiai ir greitai rasti kvalifikuotą korepetitorių individualiems nuotoliniams užsiėmimams visoms disciplinoms.  Ieškome strategijos, rinkodaros, HR specialistų

[email protected]

Svetainesmokykloms.lt

Edtech (Švietimo vadybo efektyvumas) Vystoma SaaS platformą, kurios pagrindu gaminama valstybės reikalavimus, non-tech svetainių administratorių ir galutinio vartotojo lūkesčius atitinkančias interneto svetaines. -

[email protected]

DoReMi Alternatyvus transportas Alternatyvios energetikos pranašai Rinkos dalyvių

[email protected]

862996276

Find Your Workspace

Informacinės ir ryšių technologijos,kita „Find your workspace” aplikacija, skirta išsinuomoti darbo vietą „AirBnb” principu. IT specialisto https://www.linkedin.com/in/vytautas-mikalainis-a02844a6/
Olie UX Informacinės technologijos, tyrimai, skaitmeninis dizainas ir rinkodara UX testavimo sistema, leidžianti greitai ir efektyviai ištestuoti idėjas, prototipus, dizainą ir veikiančius produktus su realiais vartotojais. Iš karto gaunamas grįžtamasis ryšys, kaip pagerinti produkto dizainą, padidinti konversiją ir pardavimus -

www.wetest.lt

[email protected]

Restti Rezervacijų valdymas (B2B SaaS) Restti kuria skaitmeninę rezervacijų infrastruktūrą, apjungiančią visų tipų rezervacijas vienoje vietoje. Ši rezervacijų valdymo platforma įgalina greitai, patogiai ir efektyviai tvarkyti rezervacijas. Vartotojai išsirinkti laiką ar dieną gali tiesiai per kliento internetinę svetainę, o jei tokios dar nėra - ją gali susikurti vos kelių mygtukų paspaudimu. Rinkodara, SEO

www.restti.com

[email protected]

BOLLMAK Sportas Aplikacija, skirta krepšinio žaidėjui žaisti vienas prieš vieną gyvai laimint ir uždirbant pinigines lėšas. Marketingo specialisto.

www.bollmak.com

[email protected]

Moxliukas Švietimo inovacijos Interaktyvi platforma, skirta moksleiviams, kurie siekia geriau pasiruošti valstybiniams brandos egzaminams bei pagerinti savo žinias.  

[email protected]

[email protected]
  Rookeyz Darbas, švietimas Platforma, tiesianti tiltą tarp darbo rinkos ir jaunų žmonių.    
  Obseto Informacinės technologijos Sprendimas, kuris leidžia kompanijų klientų aptarnavimo agentams realiu laiku matyti, ką daro vartotojai jų aplikacijoje ir pasiūlyti pagalbą be trečiosios šalies programinės įrangos.    
  Jūros draugas Ekologija Senų žvejų tinklų ir plastiko perdirbimas medžiagos antram panaudojimui    
  Visur imu Informacinės technologijos Platforma, kuri leis suteikti daiktams ir skaitmeniniam turiniui papildomą funkcionalumą, informatyvumą ir išplės panaudojimo galimybes    
  Verta platform Nekilnojamasis turtas Prieigos prie finansavimo platforma nekilnojamojo turto vystytojams, mažmeniniams ir HNW investuotojams.    

 

Logotipas  Komandos pavadinimas  Sritis  Trumpas aprašymas  Kokių kompetencijų, komandos narių ieško  Kontaktai 
Boobee APP /
Paslaugos 
Platforma, skirta tėveliams, kuriems akimirksniu reikia rasti artimiausią viešą vystymo kambarį / tualetą.  Rinkodaros specialistas, iOS/Android/Flutter developer  +37061937734 / [email protected] 
CHARK Virtuali Realybė, žaidimų kūrimas  Produktas skatina sveiką gyvenseną per virtualios realybės sužaidybinimą (angl. k. „gamification”). Virtualioje realybėje vartotojas vykdo žaidimo forma duotas užduotis, kurios ragina aktyviai judėti. Produktas yra žaidimo platforma, kurioje vartotojai gali įsigyti įvairius papildymus (pvz., lygius) ar išskirtinį funkcionalumą.  Level designer, game designer 

Ugnius Malūkas [email protected]
+370 613 45301

Edvinas Danevičius
[email protected]
+370 676 53216

Innovative care of dementia 

DEMinno

Biotechnologijos 

Tai sistemos įrenginys ir  mobili aplikacija, kurios paskirtis yra spręsti pagrindinius iššūkius inovatyviu būdu – pagerinti  Alzheimerio (AD/D)  ir kitų demencijų sergančiojo,  artimųjų gyvenimo ir slaugytojo darbo kokybę, atitolinti ligos progresą stimuliuojant pažintines ir kognityvines funkcijas, mažinant įtampą ir stresą artimoje aplinkoje. Programinės įrangos inžinierius, IOS / Android programuotojų

CEO Tadas Gudėnas +37060151825

CFO Mantas Valasinavičius  +37060172044

https://innocareofdementia.com

[email protected]
  Būsto intelektas  Medicinos technologijos  Prietaisas, gebantis matuoti senyvo ar nuolatinės priežiūros reikalaujančio paciento gyvybinius ir gerbūvio parametrus aplinkoje.  - [email protected] 
  Mindigu Emocinė sveikata  Mindigu – emocinės sveikatos aplikacija tėveliams/globėjams, kurie nori padėti vaikams, turintiems ankstyvų emocinės sveikatos sutrikimų. Aplikacija, kuri apjungia dirbtinį intelektą, chatbot ir kognityvinę elgesio terapiją (KET), suteiks 24/7 pagalbą. Žingsnis po žingsnio aplikacijos naudotojai išmoks naujų įgūdžių, kurių dėka galės paskatinti vaikų lankstesnį mąstymą, problemų sprendimą. KET specialistų (psichologai, tyrėjai, mokslininkai, tyrimų institutai), socialinės medijos/rinkodaros specialistų Aistė Kuodytė [email protected]
  algoempire.com Quant Trading, Algo Trading

AlgoEmpire verčia istorinius skaitmeninio turto ir vertybinių popierių prekybos duomenis į patikrintas prekybos strategijas.

Naudojamos technologijos: AI, ML, Data Mining, Cloud Computing.

Klientai: rizikos draudimo fondai, investiciniai fondai, investiciniai bankai, šeimos biurai ir individualūs prekiautojai.
Ieškomi mentoriai šiose srityse: investavimas; teisė; projekto monetizavimas; verslo ir produkto vystymas; B2B pardavimai; rinkodara; SaaS produkto vystymas; AI/ ML/ Data Mining

algoempire.com
Paulius Luksys
[email protected]
+37067171353

  BotBot AI, žiniasklaida Automatizuoti naujienų agentūrų ir specialistų sprendimai. Kuriame robotus, kurie rašo naujienas remdamiesi pateiktais duomenimis ir padeda naujienų skyriams bei įmonėms optimizuoti turinio gamybos sąnaudas. Programuotojų, mašininio mokymosi specialistų  [email protected]

Europe Whales 

Logistika

Kitoks požiūris į logistiką. Keičiame vilkikų vairuotojų darbo sąlygas.

Interaktyvus Europos žemėlapis su krovinių gabenimo maršrutais, kuriame yra numatytos vairuotojų apsikeitimo aikštelės.
Programėlės kūrėjų, rinkodaros specialistų logistikos vadovų

+370 61 55 77 11
[email protected]
www.europewhales.eu

COMU Maisto technologijos Grybų auginimas kavos tirščiuose. Biotechnologijų, finansų specialistų [email protected]
  INNOSENSUS Moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla Tikslas - sukurti glitimo indikatorių, kuris lengvai nustatytų glitimo kiekį, esantį patiekaluose. Prietaisas turėtų būti patogus (telpantis kišenėje ar rankinėje), paprastai naudojamas (greitai ir per kelias sekundes teikiantis atsakymą) bei daugkartinis (nereikalaujantis kapsulių papildymo).   - [email protected]
  FØRMA Sveikatingumas Norime standartizuoti prevencinį fizinės sveikatos palaikymo mechanizmą per visą žmogaus senėjimo procesą, apjungiant „medical fitness” specialistus vienu bendrai naudojamu darbo įrankiu.

CTO, CMO,Front/End

Back/End programuotojų, UI/UX programuotojų. Android/IOS programuotojų

Audrius Kalvaitis
[email protected]
+37061805119

StackFlows

Procesų automatizavimas 

Tai virtualios įmonės platforma, skirta valdyti organizacijos bei departamentų struktūrą, juose vykstančius procesus bei sujungti juos į vieningą įrangos, programų ir užduočių sistemą. Pagrindinis tikslas - pateikti struktūrą ir procesus visiems organizacijos nariams vizualiai ir vienodai suprantamai, taip pat sumažinti priklausomybę nuo IT resursų bei kaštų. Pardavimų, B2B/SaaS verslo vystymo bei  „Marketplace“ vystymo specialistų

867783305
[email protected]

SwimMap

Rekreacija, ekologija, sveikata Mūsų poilsį (arba atostogas) prie vandens gali sutrikdyti „žydintis“, šaltas ar stipriai banguojantis vanduo. Tam, kad to išvengtume ir turėtume nepamirštamas atostogas, mes siūlome sprendimą – skaitmeninę platformą, kur vienoje vietoje galėsite surasti švariausią maudyklą, tinkamą vietą bei laiką žvejybai ar nardymui. -

Martynas Bučas martynas.bucas @gmail.com

  Technogic Informacinės technologijos Zero Code Infra (ZCI) yra unikalus SaaS technologinis sprendimas, automatiškai sudiegiantis infrastruktūrą pagal nubraižytą kliento diagramą. ZCI eliminuoja programavimo, dokumentacijos, žmogiškųjų išteklių kaštus bei padeda paprasčiau ir greičiau vystyti verslo idėjas. Front-end ir Python programuotojų [email protected]
BioSound Medicina Mobilus įrenginys su inovatyvia technologija.  Paskirtis: fiziologinių sutrikimų progresavimo stabdymas, gydymas. - +370 611 12202

kCircle

Laivyba/naujos medžiagos

Verslo ekosistemų valdymas

Automatizuotos vandens valymo paslaugos 

Tvari pažangių pramoninių medžiagų tiekimo grandinė 
-

Jonathan Hera
https://www.linkedin.com/in/jonathanhera1/
+370 659 96 967
[email protected]
[email protected]

SeqVision Biotechnologijos Siūlome pilno ilgio plazmidinės DNR sekoskaitos paslaugos. Siekiame, kad biotechnologijų sektoriaus mokslininkai ir įmonės turėtų lengvai prieinamą galimybę atlikti mokslinius tyrimus bei kurti naujus biotechnologinius įrankius. - [email protected]
UAB LipidOhms  Biotechnologija Lipidinių membranų pagrindu sukurtas biojutiklis, skirtas viršutinių kvėpavimo takų bakteriniams susirgimams diagnozuoti.  Komunikacijos ir rinkodaros specialistų [email protected]
   Sportiba Prekyvietė (C2C, B2C)  Platforma skirta naujo ir naudoto sporto inventoriaus prekybai. Komunikacijos ir rinkodaros specialistų

[email protected]

Trevio Warehouse  Transportas ir logistika Transporto atvykimo ir išvykimo planavimo platforma.

Pardavimų, WEB kūrimų, rinkodaros ir komunikacijos specialistų

Aidas Berškys
+37068650886
[email protected]

Periodinis

Prekybvietė

Reguliariai perkamų prekių prenumeravimo sistema.

Tinklalapio, programėlės kūrėjo, verslo vystytojo 

Edgaras Afarjanc
 [email protected] 
+37067225878

HappSchool Sveikata Kuriamas psichinės sveikatos stebėsenos ir psichologinės sveikatos prevencinis įrankis. Fullstack programuotojo [email protected]
  SpeedGarage Automobilių serviso paslaugų prekybvietė Skaitmeninė rezervacijų infrastruktūra, apjungianti autoservisų klientus ir paslaugų tiekėjus. Vystomas sprendimas klientams leis patogiau atrasti paslaugos tiekėją, o paslaugų teikėjams prekybvietė bus papildomas pardavimų kanalas, leidžiantis pasiekti platesnę potencialių klientų auditoriją. B2B pardavimų ir rinkodaros specialistų

[email protected] 
8 650 20240

  Happyr Health CBT Skaitmeninė CBT paslauga. - -
LightMirror Agrikultūra, Medicinos technologijos, ekologija 

LightMirror montuoja saulės šviesą atspindinčias plokštes, kad saulės spinduliai patektų į ligonines ir sumažintų jų šildymo poreikius.

-

Dimitri Ionescu, 
[email protected]
www.lightmirror-lithuania.com

Talka Socialinis tinklas „Talka“ – platforma, padedanti suvesti žmogų, turintį klausimą ar problemą, su tą sritį išmanančiais. Ji skatins tarpusavio pasitikėjimą ir sutelks žmones geranoriškam bendravimui.

 

Programuotojo

Tadas Surkys, 
[email protected]
+370 655 59573

  Cognital Psichinė sveikata, medicininiai įrankiai Psichinės sveikatos paslaugų prienamumo didinimas naudojant medicininius prietaisus.  Chief medical oficer, Tech lead [email protected]
Woodstalk Kompiuterijos mokymas (ML) Audiovizualinis gamtos ir aplinkos stebėjimas naudojant dirbtinį intelektą. Stebėsena, krašto apsauga, gamtosauga ir įvykių atpažinimas klasifikuojant mašininiu mokymusi pagal unikalius modelius. Data science specialist, community manager, marketing specialist

Augustinas Košys, [email protected]
+370 675 32 651

Mantas Indrašius
[email protected]
+370 685 49199

 

Šis startuolis dalyviams suteikia galimybę naudotis internetine mokymų platforma, kurioje sukelta visa mokymų medžiaga, užduotys, namų darbai
Teisininkai veda užsiėmimus startuoliams, taip pat kiekvienam teikia individualias konsultacijas
Konsultacijos geriausiai pasirodžiusioms komandoms
Galimybė metus laiko naudotis WIX Premium paslaugomis (gauna domeną, talpinimo paslaugą, kreditą reklamai ir t.t.)
Galimybė startuoliams naudotis naujienlaiškių siuntimo paslauga bei paskaitos programos dalyviams.
„Web Hosting Premium“ paslauga
Konsultacijos produkto vystymo ir naudojamų technologijų klausimais
Paskaita bei individualios konsultacijos 
Paskaita startuoliams
Paskaitos startuoliams

 

Norintys prisijungti prie jau susiformavusių startuolių komandų ir padėti jiems įgyvendinti idėjas ar tiesiog sekti projekte dalyvaujančių startuolių veiklą kviečiami tapti Facebook grupės „TechHub bendruomenė“ nariais.

1. Ar galiu dalyvauti, jei nesu Lietuvoje? 

Šiuo metu visi ciklai planuojami nuotoliniu būdu, tačiau dalyvaujant programoje būtina įsteigti juridinį asmenį Lietuvoje. 

2. Kokia kalba vyksta pre-akceleratorius – anglų ar lietuvių? 

Jei yra nekalbančių lietuviškai, bendri užsiėmimai vyksta anglų kalba. Užsienio lektorių paskaitos vyksta anglų kalba. Individualios konsultacijos su lektoriais ir mentoriais gali vykti jūsų pasirinkta kalba.  

3. Ar registracijos forma turi būti pildoma lietuviškai? 

Gali būti pildoma ir lietuvių, ir anglų kalba.  

4. Ar dalyvaujant pre-akceleratoriuje galima naudotis kitomis MITA inovacijų paramos priemonėmis? 

Galima. 

5. Kuo pre-akceleratorius skiriasi nuo akceleratoriaus?  

Pre-akceleraotorius orientuojasi į labai jaunas startuolių komandas, jo tikslas – padėti jūsų startuolio idėją paversti minimaliu produktu. Pre-akceleratoriaus programa taip pat žymiai trumpesnė, nei akceleratoriaus. Baigę šią programą būsite pasiruošę dalyvauti akceleratoriuose. Be to, geriausiai TechHub pre-akceleratoriuje pasirodžiusios komandos turės galimybę nemokamai išvykti į tarptautinius vizitus ir akceleratorius ES šalyse.  

6. Kur rasti trūkstamą komandos narį? 

Prisijunkite prie Facebook grupės „TechHub bendruomenė” ir raskite trūkstamą komandos narį. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-20